До уваги мешканців міста!

У відповідності до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», споживачі повинні здійснювати оплату ще і за абонентське обслуговування.

У зв’язку з чим, нарахування за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення збільшується на розмір плати за абонентське обслуговування, яка складається з двох частин – постійної та змінної складових.

Постійна складова пов’язана з абонентським обслуговуванням. Це укладання договору із споживачем послуг, здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахування та стягнення плати за спожиті послуги.

Змінна складова пов’язана з обслуговуванням (у тому числі періодичною повіркою) та заміною вузлів комерційного обліку води, що забезпечують загальний облік споживання води у будівлі.

Розмір змінної складової залежить від кількості встановлених у будівлі вузлів комерційного обліку води, а в разі їх відсутності у споживача або у багатоквартирному будинку, ця складова плати за абонентське обслуговування не застосовується.

Нагадуємо, плата за абонентське обслуговування нараховується щомісячно у фіксованому розмірі, незалежно від кількості осіб, зареєстрованих у квартирі, і навіть тоді, коли абонент не користується послугами водопостачання та водовідведення.

Шановні споживачі, просимо вас не забувати сплачувати розмір плати з абонентське обслуговування разом з послугами за водопостачання та водовідведення.

 

Сплатити за послуги водопостачання та водовідведення можна на нашому сайті в розділі «Оплата».

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін