До уваги мешканців міста!

Через постійні бойові дії в нашій державі, з метою забезпечення життєдіяльності населення, всі підприємства критичної інфраструктури, зокрема і в нашому місті, намагаються оперативно реагувати на усунення наслідків ракетних обстрілів.

Нажаль ситуація в енергосистемі залишається складною, у зв’язку з чим енергетики змушені застосовувати або екстрені відключення електроенергії, або стабілізаційні графіки відключень.

Наразі, як повідомляють в ДТЕК «Дніпровські Електромережі» щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні, в нашому регіоні відбуваються екстрені відключення світла.

Враховуючи ландшафт нашого міста, виробництво питної води, транспортування її до споживачів, відведення стічних вод на очисні споруди та їх очистка, здійснюються за допомогою насосного обладнання. Тому, відновлення роботи цих об’єктів в умовах важкого для всіх воєнного часу, пов’язане з додатковими значними затратами як коштів так і часу.

Крім того, наприкінці року, підприємству вкрай необхідно забезпечити виконання власних зобов’язань 100% розрахувавшись за спожиту електроенергію, покупну воду, податки, заробітну плату, експлуатаційні витрати.

Нагадуємо, що господарська діяльність нашого підприємства знаходиться у прямій залежності від оплати мешканцями міста послуг водопостачання та водовідведення.

Через суттєве зниження рівня оплат, КП «Дніпроводоканал» перебуває у дуже складній ситуації.

Ми розуміємо, що в умовах екстрених відключень електроенергії не можливо передбачити де саме і в який час відбудеться відключення світла. Як наслідок, мешканці міста не мають можливості у звичних для себе місцях зняти готівку або виконати необхідні оплати, в тому числі за комунальні послуги.

КП «Дніпроводоканал» звертається до всіх мешканців міста з проханням відповідально ставитись до своїх обов’язків перед нашим підприємством та з розумінням використовувати періоди увімкнення електроенергії в місті.

Наше підприємство має і надалі забезпечувати роботу водопровідно-каналізаційного господарства, тому наполегливо рекомендуємо в періоди увімкнення електроенергії вирішити питання погашення боргів у кого вони є, а в разі їх відсутності забезпечити оплату поточних нарахувань.

 

Нагадуємо, на нашому сайті в розділі «Оплата». існує можливість дистанційної оплати послуг водопостачання та водовідведення.

 

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін