До уваги мешканців міста!

 

В житті сучасного міста система каналізації являється найважливішим об’єктом інженерної комунікації, тому працездатність каналізаційних комунікацій являється таким же пріоритетним завданням як і забезпечення міста послугами водопостачання.

Необхідно відзначити, що основна кількість робіт на зовнішніх каналізаційних мережах, пов’язана з усуненням механічних засмічень, які потрапляють туди через систему внутрішньої каналізації будівель.

Виявляється, що населення свідомо використовує каналізаційну систему як сміттєпровід, скидаючи туди вологі серветки засоби гігієни, ганчірки, м’які іграшки, тверді побутові відходи, будівельне сміття.

В деяких випадках, на невеликих ділянках каналізаційної мережі, для усунення засмічень аварійним бригадам доводиться працювати продовж кількох годин. В результаті таких робіт із системи водовідведення вилучаються предмети побуту, які не розчиняються у воді та які суворо заборонено скидати в каналізацію.

Нагадуємо, система внутрішньої каналізації будівлі призначена для відведення стічних вод від санітарно-технічних приладів і пристроїв у зовнішню каналізаційну систему. Навіть при її правильному використанні можливість засмічень не виключена.

Фахівці підприємства звертаються до мешканців міста з проханням стежити за правильністю використання системи каналізації і не скидати до неї предмети побуту.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін