До уваги мешканців міста!

За інформацією ДТЕК Дніпровські Електромережі (https://www.dtek-dnem.com.ua/ua) в нашому регіоні знову відбуваються екстрені відключення світла.

Це вносить певні корективи до звичних графіків роботи банківських відділень.

Тому звертаємось до споживачів, особливо тих, хто зазвичай сплачує за житлово-комунальні послуги, зокрема за водопостачання та водовідведення через каси банків.

Легко та швидко оплатити за послуги водопостачання та водовідведення можна дистанційно. Для цього споживачам можна скористатись будь-якою з наступних можливостей:

В якості найбільш зручного засобу оплати рекомендуємо скористатись регулярним платежем. Це дозволяє банку автоматично у зазначену дату списувати кошти, а споживачу допомагає здійснювати оплату вчасно, про що від банку надходить відповідне повідомлення.

В умовах екстрених відключень світла такі автоплатежі суттєво заощаджують час, особливо тоді, коли через зайнятість споживачі забувають своєчасно сплатити за комунальні послуги або відкладають це на потім.

 

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін