Шановні мешканці міста!

Нажаль актуальним для нашого підприємства залишається питання користування мешканцями міста внутрішньою каналізацією будівель.

Мешканці міста свідомо продовжують використовувати каналізаційну систему будівель як сміттєпровід. Туди скидають різні предмети побуту, які суворо заборонено скидати в каналізацію.

В наслідок цього, на зовнішніх каналізаційних мережах утворюються жорсткі засмічення.

Протягом доби аварійним службами підприємства доводиться опрацьовувати від 30 до 50 заявок щодо усунення засмічень різного ступеня складності.

В деяких випадках, над їх усуненням доводиться працювати продовж кількох годин, вилучаючи звідти такі предмети, як засоби особистої гігієни, вологі серветки, ганчірки, тверді побутові відходи, будівельне сміття та інше.

Можливе розуміння щодо користування каналізацією у громадян настає тоді, коли засмічення утворюється безпосередньо на внутрішньобудинкових мережах або в межах власної квартири, і нечистоти виливаються у житлові помешкання.

Шановні мешканці міста, звертаємось до вас з проханням стежити за правильністю використання системи каналізації та не скидати туди предмети побуту через санітарно-технічні прилади і пристрої.

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін