Шановні мешканці міста!

У відповідності до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», споживачі повинні здійснювати оплату ще і за абонентське обслуговування.

Таким чином, нарахування за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення збільшується на розмір плати за абонентське обслуговування, яка складається з двох частин – постійної та змінної складових, і нараховується окремо на водопостачання та на водовідведення.

Постійна складова пов’язана з абонентським обслуговуванням. Це укладання договору із споживачем послуг, здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахування та стягнення плати за спожиті послуги.

Змінна складова пов’язана з обслуговуванням (у тому числі періодичною повіркою) та заміною вузлів комерційного обліку води, що забезпечують загальний облік споживання води у будівлі.

Розмір змінної складової залежить від кількості встановлених у будівлі вузлів комерційного обліку води, а в разі їх відсутності у споживача або у багатоквартирному будинку, ця складова плати за абонентське обслуговування не застосовується.

Звертаємо увагу мешканців міста, що з 01.01.2023 введено в дію нові розміри плати за абонентське обслуговування споживачів.

У зв’язку з чим, для населення у багатоквартирних будинках діятиме наступний розмір складових:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 14,47 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 14,26 грн.

В разі наявності у будівлі вузлів комерційного обліку води для населення у багатоквартирних будинках розмір плати складатиме:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 15,21 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 14,26 грн.

Для населення приватного сектору:

  • При наявності вузла обліку діятиме наступний розмір плати за абонентське обслуговування водопостачання – 26,55грн.
  • В разі, якщо домоволодіння підключено до каналізаційних мереж КП «Дніпровдоканал» споживачу нараховується ще плата за абонентське обслуговування водовідведення в розмірі – 14,26 грн.

Нарахування плати за абонентське обслуговування здійснюються щомісячно у фіксованому розмірі, незалежно від кількості осіб, зареєстрованих у квартирі і, навіть тоді, коли абонент не користується послугами водопостачання та водовідведення.

Шановні споживачі, нагадуємо, зазначений платіж є обов’язковим, тому просимо не забувати здійснювати оплату крім основних послуг ще і за абонентське обслуговування.

 

Сплатити за послуги водопостачання та водовідведення можна на нашому сайті в розділі «Оплата».

 

 

 

 

 

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін