Шановні мешканці міста!

КП «Дніпроводоканал» вдячне своїм сумлінним платникам та тим споживачам, які наприкінці року в надзвичайно складних умовах знайшли час та можливості щоб розрахуватись з боргами за послуги водопостачання та водовідведення.

Але ці кошти не компенсували навіть того, що було спожито мешканцями міста протягом минулого року.

На сьогоднішній день заборгованість мешканців міста як і раніше перевищує 500 млн.грн.. І це лише за послуги водопостачання та водовідведення. До цієї суми додався борг з абонентської плати в розмірі 60,9 млн.грн.

Такі дані свідчать про те, що деякі громадяни нехтують своїми обов’язками перед КП «Дніпроводоканал» і для яких стає звичкою безоплатно користуватись послугами.

Нажаль події в нашій державі надто вплинули на звичний для всіх спосіб життя та фінансові можливості не тільки громадян, а і всіх без винятку суб’єктів господарювання.

Наше підприємство, як одне з багатьох, щодня стикається з наслідками сьогоднішніх реалій, але навіть в таких умовах продовжує здійснювати свою господарську діяльність.

Мешканці міста повинні зрозуміти, що і локальні ремонтні роботи з усунення пошкоджень на мережах, і підтримка всієї системи водопровідно-каналізаційного господарства в працездатному стані потребують грошових коштів.

Постійне зниження рівня платежів від громадян, не дозволить підприємству задовольняти потреби міста у питній воді та забезпечувати відведення стічних вод. Фахівці підприємства не зможуть фізично та технічно виконати ремонтні роботи через відсутність необхідних матеріалів та палива, оскільки за це необхідно розраховуватись з постачальниками.

Таким чином, маючи власні зобов’язання по сплаті обов’язкових платежів, які є гарантією надійного та безперебійного забезпечення міста послугами, КП «Дніпроводоканал» не може безкоштовно надавати послуги.

У зв’язку з чим, попереджаємо всіх боржників про здійснення заходів з примусового стягнення боргів і нагадуємо – нормами Цивільного процесуального кодексу України передбачене стягнення боргів за спожиті комунальні послуги у спрощений спосіб – в порядку наказного провадження – без виклику боржника до суду з подальшим повідомленням поштою про прийняте рішення.

Для деяких боржників стане несподіванкою наявність судового наказу, про який вони дізнаються вже після початку здійснення стягнення боргів Державною виконавчою службою України з доходів боржника або накладання арешту на майно та транспортні засоби.

Окрім того, при стягненні заборгованості в судовому порядку, з боржника буде стягнуто сплачений судовий збір за звернення до суду, через що сума боргу автоматично збільшиться:

  • на 268,40 грн. при наказному провадженні;
  • на 2684,00 грн. при позовному провадженні.

Тим абонентам-боржникам, які не можуть в повному обсязі оплатити накопичену заборгованість, рекомендуємо укладання договорів реструктуризації, для цього необхідно звернутись до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП».

Шановні мешканці міста, з метою уникнення наслідків примусового стягнення заборгованості, наполегливо рекомендуємо в найкоротші терміни вирішити питання погашення боргів у кого вони є, а також забезпечити своєчасну оплату поточних нарахувань.

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін