До уваги мешканців міста!

У відповідності до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», споживачі повинні здійснювати оплату за абонентське обслуговування.

Але, виявляється, що понад рік нарахувань плати за абонентське обслуговування деякі споживачі не звернули уваги, що крім послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, їм потрібно сплачувати ще таку складову як плата за абонентське обслуговування.

Нагадуємо, на підставі вимог діючого законодавства нарахування за спожиті послуги збільшується на розмір абонплати, яка складається з двох частин – постійної та змінної складових, і нараховується окремо на водопостачання та на водовідведення.

Постійна складова нараховується за обслуговування особового рахунку споживача. Це укладання договору із споживачем послуг, здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахування та стягнення плати за спожиті послуги.

Змінна складова нараховується за обслуговування (у тому числі періодичною повіркою) вузлів комерційного обліку води, що забезпечують загальний облік споживання води у будівлі. В разі відсутності у споживача або у багатоквартирному будинку вузлів комерційного обліку, ця складова плати за абонентське обслуговування не застосовується.

Абонентська плата вираховується окремо на водопостачання та на водовідведення. Її нарахування здійснюється щомісячно у фіксованому розмірі, незалежно від кількості осіб, зареєстрованих у квартирі і, навіть тоді, коли абонент не користується послугами водопостачання та водовідведення.

На сьогоднішній день, населення у багатоквартирних будинках щомісяця повинно сплачувати у наступному розмірі:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 14,47 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 14,26 грн.

В разі наявності у будівлі вузлів комерційного обліку води для населення у багатоквартирних будинках розмір плати складатиме:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 15,21 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 14,26 грн.

Для населення приватного сектору:

  • При наявності вузла обліку є наступний розмір плати за абонентське обслуговування водопостачання – 26,55грн.
  • В разі, якщо домоволодіння підключено до каналізаційних мереж КП «Дніпровдоканал» споживачу нараховується ще плата за абонентське обслуговування водовідведення в розмірі – 14,26 грн.

Шановні споживачі, звертаємо увагу, зазначений платіж є обов’язковим, тому просимо не ігнорувати здійснювати оплату крім основних послуг ще і плати за абонентське обслуговування.

 

Сплатити за послуги водопостачання та водовідведення можна на нашому сайті в розділі «Оплата».

 

 

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін