До уваги мешканців приватного сектору!

15 квітня, у відповідності до рішення «Про раціональне ведення водного господарства міста» розпочався поливний сезон для мешканців приватного сектору.

Щороку, в період, який триватиме до 15 вересня, мешканці приватного сектору незалежно від наявності або відсутності приладів обліку користуються питною водою для поливу прибудинкової території, садів та городів.

На сьогоднішній день 84,5 тис. домоволодінь являються споживачами КП «Дніпроводоканал». Серед них – 78 тис. домоволодінь розраховуються з підприємством згідно показників приладів обліку, а решта – 6,5 тис. , все ще не мають приладів обліку.

Звертаємо увагу саме тих споживачів, які не мають лічильників води, оскільки в разі їх відсутності споживачам доведеться сплачувати крім обсягів на господарсько-побутові потреби ще за використання води для поливу зелених насаджень.

Нагадуємо, розрахунки об’ємів на зрошування садибних ділянок виконуються на підставі технічних паспортів домоволодіння за нормою 8 літрів на 1 м2 площі відкритого ґрунту та 0,5 літрів на 1 м2 площі закритого ґрунту.

В результаті чого, вартість поливу наприклад 100 м2 площі відкритого ґрунту, без врахування коефіцієнту дефіциту вологи в ґрунті, складатиме понад 400 грн. на місяць.

Нажаль, деякі споживачі згідно технічних паспортів на свої домоволодіння мають понад 100 м2 площі садів та городів, і звісно для них розмір рахунків суттєво вплине на сімейний бюджет.

У зв’язку з чим, таким споживачам ми радимо подбати про встановлення водолічильників.

Звісно це змусить споживачів раціонально використовувати питну воду, але дозволить заощаджувати власні кошти здійснюючи оплату лише за фактично використані обсяги води.

Також установка приладів обліку дозволить вирішити питання у випадку, коли територія домоволодіння обладнана локальними джерелами водопостачання (свердловини, колодязі, технічний водопровід).

 

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін