Шановні мешканці міста!

КП «Дніпроводоканал» вкотре звертається до мешканців міста з проханням розрахуватись за спожиті послуги.

Через події в державі наше підприємство також опинилось в надзвичайно складних умовах здійснення господарської діяльності.

На сьогоднішній день запас міцності Дніпроводоканалу практично вичерпаний, оскільки компенсується виключно за рахунок надходження платежів від населення.

Через зростання вартості електроенергії, реагентів, палива, та інших матеріалів, підприємство опинилось під загрозою здатності фінансувати першочергові витрати, від яких залежить безперебійне та надійне забезпечення міста послугами.

Проте, навіть за умов чималої нестачі грошових кошт, підприємство продовжує забезпечувати безперебійну роботу водопровідно-каналізаційного господарство нашого міста.

Фахівці підприємства і надалі щоденно виконують роботи з водопідготовки. Ремонтно-експлуатаційні служби і вдень і вночі здійснюють ремонтні роботи з усунення поривів та засмічень на водопровідно-каналізаційних мережах, щоб в найкоротші терміни відновити послуги.

Шановні споживачі, саме від вашої оплати залежить своєчасне придбання необхідних матеріалів, реагентів, палива та виплати заробітної плати працівникам підприємства. Це дозволить оперативно виконувати всі заходи, які передбачають забезпечення міста послугами і надалі забезпечувати комфорт у ваших оселях.

 

Нагадуємо, сплатити за послуги можна будь-яким зі способів, запропонованих на нашому сайті в розділі «Оплата».

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін