До уваги боржників!

6 травня 2023 набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року № 3048-IX, відповідно до якого внесено зміни до Закону України «Про виконавче провадження» та фактично поновлено арешти коштів боржників у разі відкритих щодо них виконавчих проваджень за рішеннями судів.

Наслідком даного нововведення, перш за все, є блокування банківських карток та заборона вчинення видаткових операцій по ним (окрім операцій в розмірі не більше 2х мінімальних заробітних плат по одній із наявних у боржника банківських карток та лише після звернення до державного або приватного виконавця з відповідною заявою).

Звертаємо увагу, що КП «Дніпроводоканал» не припиняє роботу по стягненню заборгованості з боржників в судовому порядку за надані послуги та кількість таких позовів наразі зростає.

З огляду на вказане, наполягаємо на погашенні мешканцями міста накопичених боргів перед нашим підприємством задля запобігання таких ситуацій, коли про наявну заборгованість за воду вам нагадає повідомлення банку про блокування наявних коштів на картці.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін