Шановні мешканці міста!

Вкотре звертаємось до мешканців міста з приводу дотримання зобов’язань перед КП «Дніпроводоканал» по оплаті спожитих послуг.

КП «Дніпроводоканал» являється стратегічним підприємством, яке навіть в умовах жорсткої нестачі грошових коштів та складної ситуації в державі, вживає всіх необхідних заходів для безперебійного забезпечення міста послугами централізованого водопостачання та водовідведення.

Ми чітко усвідомлюємо власну відповідальність перед громадянами та підприємствами і організаціями критичної інфраструктури.

Щоденне дотримання всіх етапів технологічного процесу водопідготовки з метою доведення показників якості води до нормативних та очищення стічних вод, усунення засмічень та пошкоджень на мережах, потребує наявності реагентів, палива, матеріалів, а також інших необхідних витрат. Саме це дозволяє вчасно та оперативно виконувати всі необхідні роботи.

КП «Дніпроводоканал» не може перебувати в ситуації, коли містяни мають багатотисячні борги та нехтують своїми зобов’язаннями.

Ми постійно наголошуємо на тому, що господарська діяльність підприємства знаходиться у прямій залежності від оплат мешканцями міста, і завжди вдячні сумлінним платникам та тим споживачам, які знаходять можливість щоб розраховуватись з боргами. Саме завдяки вам підприємство здійснює необхідні заходи, від яких залежить надійне постачання послуг до домівок всіх мешканців міста.

Нажаль борги тих, хто принципово не сплачує за спожиті послуги продовжує збільшуватись. На сьогоднішній день розмір загального боргу, в тому числі за абонентське обслуговування  досяг рівня 650 млн. грн., тому в черговий раз наголошуємо, це ставить під питання благополуччя нашого міста.

У зв’язку з цим, наполегливо рекомендуємо самостійно вирішити питання оплати спожитих послуг – розрахуватись повністю або укласти договір реструктуризації.

Для укладання договору реструктуризації заборгованості необхідно звертатись до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП».

За необхідності здійснити розрахунки, можна скористатись можливістю дистанційної оплати отриманих від КП «Дніпроводоканал» послуг за допомогою сайту підприємства в розділі «Оплата».

 

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін