Передача показників приладів обліку

Шановні споживачі!

Традиційно нагадуємо, що до 28 вересня поточного року необхідно передати показники приладів обліку води. Вчасна передача даних гарантує правильність нарахувань за спожиту воду та допомагає уникнути можливих непорозумінь щодо обсягів споживання.

Чому це важливо?

  • Точні нарахування. Ви сплачуєте тільки за фактичну спожиту воду.
  • Уникнення переплат. Система не буде використовувати середні розрахунки, які можуть відрізнятися від реальних даних.
  • Контроль споживання. Регулярна передача даних вашого лічильника допомагає вам раціонально використовувати ресурси.

Як передати показники?

Передати показники можна за допомогою зручних дистанційних сервісів, які працюють цілодобово та без вихідних:

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін